Typy urody, a makijaż!

Typy urody, a makijaż!

Data dodania:
Kategoria: Moda i uroda
Ocena
0.00

Która kobieta nie chce wyglądać olśniewająco? Nie ma takiej! Każda z nas chce prezentować się ładnie i promiennie każdego dnia. Wiadomo, że nie zawsze czujemy się dobrze, jednak trafnie dobrany makijaż potrafi zakamuflować nawet duże zmęczenie bądź niechcianego pryszcza na twarzy. Do tego, jeśli wybrany makijaż pasuje doskonale do naszego typu urody, to my wyglądamy świetnie i prezentujemy się zjawiskowo!

Głównym elementem w makijażu są oczy!

Poza wyborem właściwego podkładu i jego prawidłowym nałożeniem (gąbeczką albo pędzlem), najważniejszym elementem makijażu są oczy, których uwydatnienie jest niezwykle istotne. Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, że zależnie od ich koloru, powinno się dobierać określony odcień cieni do powiek.

Makijaż do brązowych oczu!

Brązowy jest najbardziej powszechnym kolorem oczu pośród ludzi, co uwarunkowane jest dużą zawartością melaniny, to znaczy ciemnego barwnika. Możesz używać cieni matowych, ale także postawić na rozświetlenie za pomocą złotego albo srebrnego pigmentu. Jeśli posiadasz brązowe czy też piwne oczy, to koniecznie zaopatrz się w paletę z odcieniami fioletu, beżu, jak również brązu. Również super będą do Ciebie pasowały wszelkie odcienie nude oraz róże, które sprawią, że oczy będą świetnie podkreślone. Wskazane jest też zwrócić uwagę na kolor włosów – jeśli są one jasne, to lepiej postawić na jaśniejszy makijaż, który subtelnie rozjaśni cerę i spowoduje, że przez cały czas będziesz wyglądać świeżo. Z kolei z dodatkiem czerwonych ust osiągniesz świetny efekt na każde wieczorne wyjście!

Niebieski makijaż oka!

Oczy szare oraz niebieskie są charakterystyczne dla zimnego typu urody, kojarzącego się z krajami skandynawskimi, stąd realizowany wokół nich makijaż powinien być subtelny. Jeśli chcesz postawić na mocne oko, to pamiętaj o tym, by użytkować odpowiednich cieni, które uratują Cię od przesady. Jasne oczy najlepiej łączą się z jasnym różem, cieniami błękitnymi, srebrnymi i złotymi oraz z jasnym fioletem. Jeżeli chcesz uzyskać naturalny efekt, to wystarczy, że uwydatnisz rzęsy tuszem i nałożysz róż na policzki. Tym sposobem przez cały czas będziesz wyglądać świeżo oraz czuć się fajnie. Do wieczorowego makijażu kapitalnie sprawdzą się mocne kolory szminek, takie jak czerwony, malinowy albo odcienie fioletu.

Makijaż podkreślający zielone oczy!

Zielony jest uważany za najrzadziej występujący kolor oczu, a uwydatnienie go za pomocą stosownego makijażu wyciągnie jego piękno! Do tej barwy najlepiej pasuje makijaż składający się z cieni o ciepłych odcieniach, takich jak brąz, złoto, bądź beż. Jeśli posiadasz matowe cienie, to świetnym pomysłem jest wykorzystać ciemniejsze z nich i stworzyć efekt smoke eyes, dzięki któremu oczy staną się optycznie większe. Zależnie od tego, jaka jest Twoja karnacja, możesz bawić się z wyborem kolorów ust bądź cieni do powiek na imprezy czy też oficjalne wyjścia. Z pewnością świetnie będzie do nich pasował błyszczyk, który doda Ci delikatności, jak również kobiecości oraz pozwoli skupić uwagę na szczególnym kolorze oczu!

Obłędny wygląd poprzez dopasowany makijaż do typu urody!

Fundamentalną sprawą w robieniu makijażu jest świadomość, wiedza o sobie i swoim typie urody oraz praktyka! Te trzy warunki są spełnieniem fenomenalnego makijażu, który z pewnością każda kobieta chciałaby posiadać. Nie jest to trudne zadanie po tym, jak poznałaś zasady rozpoznania swojego typu urody i dopasowania do niego kolorowych kosmetyków. Obecnie jesteś na takim etapie, że Twój wizerunek będzie obłędny!

Autor artykułu
Mikołaj Kozłowski
Oceń artykuł
Tagi artykułu
makijaż make-up
Komentarze artykułu
0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Inne artykuły autora
Typy urody, a makijaż!
  • Data dodania:
  • 0.00
  • 0
Artykuły z tej kategorii
Która kobieta nie chce wyglądać olśniewająco? Nie ma takiej! Każda z nas chce prezentować się ładnie i promiennie każdego dnia. Wiadomo, że nie zawsze czujemy się dobrze, jednak trafnie dobrany makijaż potrafi zakamuflować nawet duże zmęczenie bądź niechcianego pryszcza na twarzy. Do tego, jeśli wybrany makijaż pasuje doskonale do naszego typu urody, to my wyglądamy świetnie i prezentujemy się zjawiskowo!Głównym elementem w makijażu są oczy!Poza wyborem właściwego podkładu i jego prawidłowym nałożeniem (gąbeczką albo pędzlem), najważniejszym elementem makijażu są oczy, których uwydatnienie jest niezwykle istotne. Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, że zależnie od ich koloru, powinno się dobierać określony odcień cieni do powiek.Makijaż do brązowych oczu!Brązowy jest najbardziej powszechnym kolorem oczu pośród ludzi, co uwarunkowane jest dużą zawartością melaniny, to znaczy ciemnego barwnika. Możesz używać cieni matowych...