Z jakich zabiegów kosmetycznych korzystają Polacy przeważnie?

Z jakich zabiegów kosmetycznych korzystają Polacy przeważnie?

Data dodania:
Kategoria: Moda i uroda
Ocena
0.00

Pielęgnacja twarzy i ciała to modne zabiegi kosmetyczne, które można wykonać w gabinecie kosmetycznym pod okiem wykwalifikowanej kosmetyczki. Usługi, które oferują salony, są uwielbiane przez swoją skuteczność. Można wygładzić cerę, dotlenić ją i uzyskać młody efekt. Z jakich zabiegów kosmetycznych korzystają Polacy przeważnie? Nie będzie dla nikogo to zdziwieniem, jeśli wymienimy karboksyterapię i mezoterapię!

Masaż na uspokojenie!

Masaż to niewątpliwy relaks dla przemęczonego ciała oraz zmysłów. Daje szanse na powrót do lepszej dyspozycji i pozwala zapomnieć, chociażby na krótki czas o uciążliwościach dnia codziennego – uspokaja i jednocześnie pobudza. W specjalistycznych gabinetach kosmetycznych, nie licząc masaży relaksacyjnych i klasycznych, można dostrzec także ofertę masaży zdrowotnych lub realizowanych przy użyciu gorących kamieni. Wykorzystuje się także masaże mające na celu ujędrnienie wybranych części ciała.

Karboksyterapia – bezpieczny zabieg kosmetyczny!

Karboksyterapia to zabieg pielęgnacyjny, który pozwala ujędrnić wybrany fragment ciała np. pośladki i zminimalizować niechciany przez wszystkich cellulit. Zabieg bazuje na tym, że pod skórę wprowadzany jest dwutlenek węgla, który dalej jest równomiernie rozprowadzany na wcześniej określonym obszarze. W wyniku zastosowanego zabiegu tkanki zostają utlenione, w następstwie zaczyna się proces regeneracyjny skóry. Niedoskonałości nagromadzone w tkance zostają wydalone, a wygląd skóry w widoczny sposób ulega odmłodzeniu!

Mezoterapia igłowa – rewitalizacja skóry twarzy!

Podczas zabiegu skóra otrzymuje substancje odżywcze, które powodują szybszą regenerację skóry oraz jej promienny wygląd. Zabieg nie jest wykonywany manualnie, tylko przy pomocy urządzenia, dedykowanego do mezoterapii. Do skóry twarzy wprowadzane są igły, a przez nie płyn. Kluczowym czynnikiem w zachowaniu pięknej cery jest powtarzanie zabiegu w cyklicznych i regularnych seriach co jakiś czas. Dawkowanie jest ustalane indywidualnie!

Autor artykułu
Inga Jakubowska
Oceń artykuł
Tagi artykułu
usługi kosmetyczne mezoterapia igłowa karboksyterpia masaże
Czytaj następny
Komentarze artykułu
0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Inne artykuły autora
Artykuły z tej kategorii
Typy urody, a makijaż!
Data dodania:
Pielęgnacja twarzy i ciała to modne zabiegi kosmetyczne, które można wykonać w gabinecie kosmetycznym pod okiem wykwalifikowanej kosmetyczki. Usługi, które oferują salony, są uwielbiane przez swoją skuteczność. Można wygładzić cerę, dotlenić ją i uzyskać młody efekt. Z jakich zabiegów kosmetycznych korzystają Polacy przeważnie? Nie będzie dla nikogo to zdziwieniem, jeśli wymienimy karboksyterapię i mezoterapię!Masaż na uspokojenie!Masaż to niewątpliwy relaks dla przemęczonego ciała oraz zmysłów. Daje szanse na powrót do lepszej dyspozycji i pozwala zapomnieć, chociażby na krótki czas o uciążliwościach dnia codziennego – uspokaja i jednocześnie pobudza. W specjalistycznych gabinetach kosmetycznych, nie licząc masaży relaksacyjnych i klasycznych, można dostrzec także ofertę masaży zdrowotnych lub realizowanych przy użyciu gorących kamieni. Wykorzystuje się także masaże mające na celu ujędrnienie wybranych części ci...